Молодіжних працівників запрошують у навчальний проєкт

Молодіжних працівників, які мають досвід систематичної молодіжної роботи й готові впроваджувати ініціативи з громадянської освіти для молоді, запрошують на навчальний курс «Громадянська освіта для молодіжних працівників 2.0».

Про це інформує osvita.ua.

Курс пройде в рамках програми «Молодіжний працівник», яку реалізують Мінмолодьспорту, Програма розвитку ООН і Державний інститут сімейної та молодіжної політики.  

Організатори планують сформувати в молодіжних працівників компетенції для впровадження програм громадянської освіти, спрямованих на позитивні зміни в громаді; надати учасникам практичні інструменти впровадження ініціатив із громадянської освіти та відпрацювати навички застосування підходу, заснованого на правах людини, демократії участі, недискримінації, критичного мислення й медіаграмотності.

Очікується, що після такого навчання молодіжний працівник допоможе молоді бути активними громадянами, розуміти права людини і власну ідентичність, цікавитися суспільними процесами, критично їх оцінювати й самими бути рушієм цих процесів.

Основне навчання відбуватиметься на платформі Zoom. Навчання триватиме з березня до травня.

Програма розвитку ООН надасть відібраним випускникам курсу підтримку на реалізацію ініціатив активності молоді – мінігранти організаціям громадянського суспільства в обсязі від 30 до 50 тисяч гривень.

Реєстрація для участі в курсі відкрита до 19 березня включно.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *