Молоді поліцейські склали Присягу українському народові

Урочистості відбулися сьогодні на території Головного управління Національної поліції в Черкаській області. На початку заходу присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять загиблих українців під час військової агресії росії.

Поліцейські присягнули на вірність українському народові, відтак – проходитимуть відповідне навчання. Після цього правоохоронці приступлять до виконання професійних обов’язків у складі ГУНП в Черкаській області.

П’ятеро поліцейських пройшли усі етапи відбору, зокрема, співбесіди із членами поліцейської комісії.

До урочистостей долучилися тимчасово виконуючий обов’язки начальника ГУНП в Черкаській області Володимир Шевців та голова поліцейської комісії ГУНП Юрій Лобода. Вітали молодих поліцейських рідні та близькі.

“Сьогодні ви взяли на себе відповідальність за охорону громадського порядку і захист територіальної цілісності України. Сміливий той, хто обирає для себе цей шлях та стає на захист прав і свобод громадян. Несіть гідно звання поліцейського та будьте справжніми людьми. Бережіть себе та рідних, які увесь цей час підтримували вас”, — наголосив Володимир Шевців.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.