Молоді поліцейські склали Присягу, а конвойна служба отримала нове авто

поліцейськіКерівники поліції привітали з професійним святом працівників ізоляторів тимчасового тримання та конвойних підрозділів ГУНП в Черкаській області, а також молодих поліцейських, які склали Присягу на вірність українському народові.

Правоохоронців привітали начальник Главку поліції області Михайло Куратченко, заступник начальника Сергій Коваленко та начальник управління кадрового забезпечення Іван Давиденко.

За високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, ініціативність та наполегливість у щоденній роботі та з нагоди професійного свята, начальник Главку вручив подяки та ключі від службового автомобіля працівникам ізоляторів тимчасового тримання та конвойних підрозділів ГУНП в Черкаській області.

Також керівник поліції області привітав молодих правоохоронців, які прийняли Присягу на вірність українському народові та побажав успіхів у проходженні служби.

Вже 27 січня поліцейські, які склали Присягу, розпочнуть навчання в академії підготовки поліцейських міста Суми, де протягом шести місяців отримуватимуть знання.

Після цього молоді працівники стануть до виконання службових обов’язків за обраним напрямком діяльності, інформують у поліції Черкаської області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *