Молоді нагадали про те, як користуватись Інтернетом безпечно

safeInternetЗ кожним роком все більше дітей та підлітків користуються Інтернетом у повсякденному житті. Інтернет надає дітям та молоді великі можливості для здійснення відкриттів, спілкування й творчості. Проте сьогодні він містить величезну кількість інформації, причому далеко не завжди безпечної. У зв’язку із цим виникає проблема безпеки молоді в мережі.
У Смілянському промислово-економічному коледжі з метою привернення уваги молоді до проблеми безпечної роботи в Інтернеті 21 лютого провели відкритий виховний захід на тему «Користуйтесь Інтернетом безпечно!». Група програмістів третього курсу ПР-9-15 під керівництвом куратора Устяновської Наталії Валеріївни підготували цікаві матеріали та ознайомили з ними студентів інших спеціальностей.
Студентам була представлена наступна тематика: історія виникнення Інтернета, безпечне перебування в інтернеті, українська соціальна мережа Ukrainians.co та причини її закриття, Інтернет-магазини, браузер ТОР та його небезпека, хвороба Інтернет-залежності та шляхи її лікування. 
Після проведеного заходу студенти зрозуміли, що Інтернет стає безпечним помічником, якщо розумно та розсудливо з ним працювати!

Прес-центр коледжу

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *