Молоді кухарі, кондитери та офіціанти пройшли кваліфікаційну атестацію

DSCN8852 (2)22 та 23 лютого в Смілянському центрі підготовки і перепідготовки робітничих кадрів провели державну кваліфікаційну атестацію з професій «Кухар», «Кондитер» та «Офіціант» та урочистості з нагоди завершення навчання і вручення випускних документів випускникам 2018 року.

Початкова ланка праці в чудовій країні знань завершена. Підтвердженням цього – диплом про здобуття професії. Роки проведені у нашому навчальному закладі,  подарували випускникам  багато хорошого: радість пізнання,  вірних друзів,  перше кохання, мрії, а головне – професію!

Звучали оплески для  викладачів, гостей, батьків, та випускників за творчі успіхи, титанічні зусилля та наполегливість. Грамоти від адміністрації навчального закладу кращим випускникам вручив директор Дякон В.М.

Музичні вітання дарували учні І та ІІІ курсів, а також для випускників підготували відеофільм про їх бурхливе і веселе, сповнене радості і труднощів, учнівське життя.

«Мій юний друже! Візьми в дорогу свій отчий дім, ніжну мамину колискову пісню, рідну солов’їну мову. Нехай вічно залишиться у твоїй пам’яті наше мальовниче містечко. Завжди згадуй  своє золоте дитинство, будь  по-дитячому добрим!»  – такі  слова  були напутніми для випускників 2018 року.

Прес-центр ЦППРК

IMG_3226 (2) DSCN8881 (2) DSCN8884 (2)

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *