«Молода гвардія» відкрила свої дружні двері!

Весна завжди символізувала початок чогось нового, сплеск життєвої енергії та творчості. Тож не дивно, що саме з початком весни співпав початок ІІ тематичної зміни в державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія» з 9 по 29 березня 2015 року. Отримання путівки до «Молодої гвардії» – це не тільки можливість оздоровлення, але й свято для дітей! Не стала винятком і ця зміна під назвою «Нове покоління», на яку отримали бюджетні путівки 7 дітей соціально незахищених категорій м. Сміла. Основним направленням зміни був розвиток соціальної активності та лідерських якостей у підростаючого покоління.
Впродовж зміни діти мали змогу прийняти участь у різноманітних програмах, конкурсах і заходах, зокрема, у тренінговій програмі «Спілкування – це здорово», талант-шоу «Україна має талант», квестах «Ключі від блакитної скрині» та «Врятувати іменинників», виїздах до Українського драматичного та Оперного театрів, цирку, проявляли творчі здібності під час конкурсів, присвячених річниці від дня народження Тараса Шевченка, «Зірковий контракт» тощо. Ну і звичайно ж, відпочивали на тематичних танцювально-розважальних програмах.
Варто зазначити, що 18 березня у таборі відбувся конкурс читців «Горнуся словом до Тараса», на якому почесне ІІІ місце посіла представниця нашого міста – Корнійчук Анна, учениця загальноосвітньої школи № 1.
Після повернення додому, діти поділилися своїми враженнями, які залишилися в них після відвідування табору:
– В таборі я знайшла багато нових друзів, отримала великий досвід щодо спілкування та формування лідерських навичок. Дуже шкода, що ця зміна є останньою для мене, адже мені вже виповнилось 16 років. Я б із задоволенням відвідала «Молоду гвардію» ще раз, – висловилась Бєлік Дарина.
– Мені дуже сподобалось, що в таборі проводилися різноманітні тематичні заходи. Я була вражена величчю та пишнотою Одеського Оперного театру. Але більш за все мені були до вподоби прогулянки біля Чорного моря, – зазначила Корнійчук Анастасія.
Отже, з упевненістю можна сказати, що тематична зміна «Нове покоління» в ДП «УДЦ «Молода гвардія» відбулася на високому рівні! І приємним є те, що наші діти взяли в ній участь! Сподіваємось, що в цьому році ми ще не раз зустрінемося з дружнім колективом табору «Молода гвардія»
Відділ у справах сім’ї та молоді,
фізичної культури і спорту
управління освіти, молоді та спорту

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *