Молодь отримує стипендії та вчиться відповідальності

DSC_0720Засідання молодіжного активу у малій залі міського будинку культури розпочалося з урочистого вручення талановитій молоді стипендій міського голови. Цю приємну місію виконала від імені міської влади начальник управління освіти, молоді та спорту Наталія Незнанова.  Наставники та батьки стипендіатів отримали подяки за виховання і підтримку творчообдарованих дітей. Найкращі побажання винуватцям пам’ятної події виcловила і начальник відділу у справах сім’ї та молоді, фізичної культури і спорту Наталія Маслюк.

Досягнення у науці, творчості та спорті молодь підкріплює працею, ініціативністю, активною позицією у громадському житті. Так, молодіжний актив долучився до щорічна акція «Відповідальність починається з мене» і спрямовує свої зусилля на те, щоб друзі, близькі, однолітки дбали про здоров’я , чистоту спілкування, моральність, екологічне виховання, а головне – завжди пам’ятали, що відповідальність починається з кожного.

Активна молодь переконана, що гарний приклад треба показувати власним діями. Тому, дбаючи про екологічну чистоту організувала суботник, і в такий спосіб допомагає працівникам парку підготувати його до весняно-літнього сезону, який, традиційно, відкривається на початку травня.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *