Молодь Черкащини поінформували з питань безпечного пошуку роботи

Інспектори праці Центрального міжрегіонального управління Державної служби з питань праці надали практичні поради студентам технічного університету щодо уникнення недобросовісних роботодавців та офіційного працевлаштування.

Під час зустрічі студентам наголосили на необхідних складових задекларованої праці, вказали на ознаки, що свідчать про ризики примусової праці та торгівлі людьми.

Крім того, студенти дізналися основні відмінності між трудовим договором і цивільно-правовою угодою, ознайомилися з вимогами законодавства щодо створення на робочих місцях безпечних умов праці.

Інспектори праці приділили також увагу тематиці психосоціальної підтримки та методам відновлення ментального здоров’я під час воєнного стану. Студентам пояснили, як подбати про своє психічне здоров’я та які прості вправи допоможуть покращити ментальний стан. Для отримання детальнішої інформації рекомендували приєднатися до комунікаційних платформ всеукраїнської програми ментального здоров’я, ініційованої першою леді України Оленою Зеленською: http://howareu.com

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.