Модернізувалися коштом держави: підприємство з Черкащини успішно скористалося грантовою допомогою

Aramis Laser Systems — український виробник обладнання із Черкащини, один із провідних виробників металорізних лазерних верстатів у Східній Європі. Як модернізувати підприємство завдяки коштам від держави, компанія знає на власному досвіді.

ARAMIS скористалося державною грантовою допомогою для переробних підприємств. За отримані кошти змогли закупити складське обладнання, навантажувач та фарбувальне обладнання.

Крім того, підприємство скористалося ще одним державним інструментом допомоги бізнесу — програмою «Доступні кредити 5-7-9». Це дозволило зробити ремонт виробничого приміщення.

70% продукції ARAMIS продається в Україні, решту 30% йдуть на експорт. Що цікаво, серед покупців продукції — українські компанії, які теж отримували гранти на переробку й використали його на верстати. Отже, це мультиплікатор державної допомоги.

Паралельно із розвитком підприємства, компанія займається й підготовкою кадрів. Зокрема, готує власних спеціалістів як робітників, так і фахівців науково-дослідного і конструкторського відділів.

Перший віце-прем’єр-Міністр економіки України Юлія Свириденко закликала переробні підприємства скористатися грантовою програмою. Адже це можливість отримати до 8 млн грн на розвиток бізнесу. Ними вже скористалися понад 600 підприємств на 2,5 млрд грн, інформує пресслужба Черкаської ОВА.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.