Модернізація та підготовка до осінньо-зимового періоду – на порядку денному засідання виконкому

13 червня під головуванням секретаря міської ради Костянтина Синьогуба відбулося засідання виконавчого комітету, в роботі якого взяли участь 12 членів виконкому. На порядок денний засідання було винесено 27 питань.

На початку засідання представник ПАТ НВП «Радій» (місто Кропивницький) Олег Білобров модернізації вуличного освітлення, поступових етапах енергосервісу для ознайомив членів виконкому з енергосервісним механізмом, суть якого полягає у модернізації підприємств галузі ЖКГ. Він проінформував про можливості бюджетних організацій, відповів на запитання членів виконкому щодо можливості вирішення проблемних питань освітлення Сміли. Регіональний менеджер підприємства Мирослав Горошко представив проект «Безпечне місто» через побудову централізованої системи відеоспостереження міста та озвучив мету, основні завдання і технічні особливості системи.         

Начальник управління праці та соціального захисту населення Микола Прокоф`єв озвучив інформацію щодо стану виконання власних та делегованих повноважень у сфері соціального захисту населення міста. Члени виконкому затвердили рішення щодо надання одноразової матеріальної допомоги 10 мешканцям міста на загальну суму 8 500 грн.

Члени виконкому затвердили рішення щодо проведення у 2018 році міської операції «Літо», затвердили перелік місць підключення вуличного радіо, розглянули та затвердили заходи у зв`язку з відзначенням 22-ї річниці Конституції України та Дня скорботи, вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Виконавчим комітетом прийняті рішення щодо призначення адрес житлових будинків, розглянуті питання щодо змін договорів найму житлових приміщень.

В.о. начальника управління ЖКГ Сергій Чередніченко надав інформацію щодо утворення робочої групи з повернення КП «Смілакомунтеплоенерго» обладнання, устаткування та документації на виконання рішення господарського суду. Даний проект рішення викликав жваве обговорення серед членів виконкому та розгляд даного питання перенесено на наступне чергове засідання виконкому.

На засіданні були обговорені та затверджені заходи щодо підготовки житлово-комунального господарства, об`єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років. Більшість питань членів виконкому стосувалися подальшої роботи КП «ВодГео», шляхів погашення заборгованості підприємства та подальшого його виходу із кризової ситуації.

Присутній на засіданні депутат обласної ради Олексій Давиденко порушив питання крадіжок люків та зливних решіток, звернення керівників комунальних підприємств до правоохоронних органів.

На завершення засідання члени виконкому приступили до обговорення змін до регламенту роботи виконавчого комітету.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *