Мобілізація, посівна та ВПО: у Черкаській РВА провели координаційну нараду

У Черкаській РВА розпочали тиждень координаційною нарадою за участі керівників структурних підрозділів Черкаської районної державної адміністрації.

Незмінним питанням є підтримка Збройних Сил України. Сьогодні передали черговий транш допомоги нацгвардійцям на передову.

Стабільне функціонування економіки району – у пріоритеті. Але при цьому важливо не забувати: не можна залишити хлопців на передовій без ротації. Це дуже важливо. Спільно із центрами комплектування та соціальної підтримки, органами місцевого самоврядування у районі продовжують працювати в цьому напрямку. Питання мобілізації та бронювання військовозобов’язаних на постійному контролі.

Посівна 2024. В окремих районах Черкаської області аграрії розпочали посів ранніх ярих зернових і зернобобових культур. Як тиловий опорний регіон Черкащина має годувати населення України.

Станом на 11.03.2024 загальна кількість зареєстрованих ВПО у Черкаському районі становить 53 719 осіб, із них: у Черкасах – 25 705, Смілі – 6 468 та Каневі – 3 788 осіб. Район без вищезазначених міст – 17 758 осіб.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.