Міжнародний день рідної мови у смілянському колегіуму

IMG_20180221_11311621 лютого увесь світ святкує Міжнародний день рідної мови. Кожен народ свято береже єдину неповторну національну мову, у якій захована якась таємнича сила, що в неповторному поєднанні звуків несе чарівну мелодію. Вона передає найтонші відтінки переживань, думки народу.

Учні 6-А класу школи №3-колегіуму у цей святковий день взяли участь у мовознавчій вікторині  «Мови нашої слова наче музика жива».

Слова – це кольорові камінці. Мало їх назбирати, треба ще навчитися з них узори викладати. Після перегляду відео кліпів про рідну мову, школярі поринули у світ краси і милозвучності нашої мови, вчилися створювати візерунки із слів, збагачували своє мовлення, щоб ще раз долучитися вустами і серцем до материнської мови, найкращої, найсвятішої.

Учні 3-А класу в День рідної мови досліджували її лексичне багатство. Добирали синоніми, антоніми,  та спостерігали за їх використанням у гуморесках, віршованих творах, народних дитячих іграх.

Рiдна мова… Вона така неповторна, мелодiйна i спiвуча, бо ввiбрала в себе гомiн дiбров i лукiв, полiв i лiсiв, духмяний, п’янкий запах рiдної землi. У народу немає бiльшого скарбу, нiж його мова. Саме рідній мові присвятили вірші учні 3-Б класу, відзначивши Міжнародний день рідної мови!

Прес-центр школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *