Міжнародна співпраця смілянського колегіуму

DSCN84557 лютого на базі школи №3-колегіуму відбувся міський семінар- практикум заступників директорів з виховної роботи. Заклад презентував діяльність школи-колегіуму на сучасному етапі міжнародної співпраці як одного із факторів інноваційного розвитку закладу освіти. Програмою роботи було передбачено: ознайомлення із досвідом роботи щодо створення комфортного освітнього середовища (директор школи №3-колегіуму Тетяна Карло), знайомство з навчальним закладом «Віртуальна подорож історією школи-колегіуму» (заступник директора з навчально-виховної роботи Світлана Рогач), з досвіду роботи в напрямку «Міжнародна співпраця як один із факторів інноваційного розвитку сучасного навчального закладу» (заступник директора з виховної роботи Світлана Гаращенко), засідання Євро-клубу (вчитель англійської мови Людмила Кієнко), відвідування заняття гуртка для учнів 5-х класів «ETwining» (вчитель англійської мови Наталія Голоднюк).

DSCN8449Міжнародна співпраця: членство у міжнародних наукових, освітніх адміністративних структурах, асоціаціях, товариствах; укладання двосторонніх і багатосторонніх договорів з науковими інституціями та закордонними закладами освіти; реалізація спільних із зарубіжними колегами проектів з актуальних проблем розвитку освіти; організація та участь у міжнародних проектах і програмах, отримання грантів; публікація результатів наукових досліджень, досвіду у зарубіжних виданнях та створення спільних з партнерськими інституціями видань, участь у міжнародних програмах та проектах є одним із основних пріоритетів розвитку сучасної освіти. Через партнерські зв’язки, на принципах розуміння та довіри молодь навчається разом із однолітками інших країн світу розвивати міжкультурне взаєморозуміння та вміння жити і працювати у глобальному просторі.

Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I-III ступенів №3- колегіум» – постійний учасник заходів із здійснення зовнішніх зносин із Чехією, Польщею, Францією, Молдовою, Америкою, Швейцарією, Голандією, Бельгією, Німеччиною, Австрією. Підтвердженням тому є успішно реалізовані проекти: «Сміла – європейський вибір», «Пізнаємо, щоб співпрацювати», «Франція – Сміла: Смілянський регбійно-футбольний клуб», «Традиції і сучасність», «Відкритий світ», «Культурно-освітній візит до Європи». Завдяки цьому відбувається листування між партнерами, пересилка навчальної та науково-популярної літератури, спілкування в режимі он-лайн, знайомство з особливостями сучасної освіти під час відвідування навчальних закладів країн-партнерів, проводиться науково- дослідницька діяльність учнів – членів наукового товариства, які досліджують особливості державотворчих процесів як в Україні, так і в інших європейських країнах. У рамках проектів на базі закладу проходять відповідні заходи: телемости, міжнародні наукові конференції, турніри, круглі столи, семінари-практикуми, цікаві зустрічі. Наші учні вивчають шість іноземних мов: англійську, німецьку, французьку, польську, чеську та російську. Співпраця сторін є дуже плідною та корисною, передбачає обмін досвідом, сприяє реалізації укладених угод та розширенню кола учасників проектів зарубіжними партнерами, налагодження ефективного обміну викладачами, студентами та учнями з метою підвищення їх професійного рівня, отримання подвійного диплому, сертифікату міжнародного зразка.

Заступник директора з виховної роботи

школи №3-колегіуму

Світлана Гаращенко

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *