Між Смілою та Асоціацією міст України підписано Меморандум про співпрацю

153623577816515emekdasliq194_5d8c987cc01daМіж Смілою та Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» укладено Меморандум про співпрацю. Нещодавно його підписали виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан та міський голова Сергій Ананко.

Діятиме Меморандум до 31 грудня 2021 року.

Його уклали для розвитку освітньої галузі Сміли, впровадження сучасних освітніх технологій у закладах освіти та модернізації навчально-методичної бази дошкільної та загальної середньої освіти, повідомили у Смілянському управлінні освіти, молоді та спорту.

Напрямами співробітництва є запуск проєкту «Інноваційний прорив» із підключенням закладів загальної середньої освіти до сучасних електронних освітніх ресурсів, організація та реалізація спільних заходів (семінари, конференції, конкурси тощо), залучення освітян до національних та міжнародних проєктів, у тому числі грантових, організація заходів із підвищення кваліфікації вчителів партнерськими Громадськими організаціями.

Пріоритетні напрямки співпраці у 2021 році – дошкілля, Нова Українська школа, інклюзивна освіта, предмети природничого-математичного циклу та STEM-освіта.

14 квітня розпочинається спільна робота, зазначили в управлінні освіти, молоді та спорту.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *