Місячник добровільної здачі зброї

калЗ метою припинення неконтрольованого розповсюдження зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, профілактики злочинів з її використанням, а також реєстрації мисливської та газової зброї, яка незаконно зберігається у громадян протягом жовтня поточного року органами внутрішніх справ в черговий раз проводитиметься місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів і вибухових речовин.

Лінійний відділ на ст. ім. Т.Шевченка звертається до громадян, якщо у вас з будь-якої  причини з`явилася або зберігається зброя, боєприпаси, вибухові матеріали та інші подібні предмети, у будь-який час звертайтеся до чергової частини лінійного відділу за адресою: м. Сміла, вул. Північновокзальна, 5 або за телефонами: 5-21-02, 3-62-72.

Одночасно доводимо, що на підставі частини 3 статті 263 Кримінального кодексу України громадяни, які добровільно видали зброю, боєприпаси, вибухівку, звільняються від кримінальної відповідальності.

Бажаючі отримати роз’яснення з питань здачі зброї можуть безпосередньо звернутися в дозвільну систему органів внутрішніх справ за місцем проживання.

ПАМ`ЯТАЙТЕ! Незареєстрована зброя – це не тільки порушення закону, а й причина нещасних випадків, які трапляються з громадянами та з їх неповнолітніми дітьми.

 Володимир Валовий, заступник начальника ЛВ – начальник МГБ ЛВ на ст. ім. Т.Шевченка

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *