Місця сили Черкащини презентували на Міжнародному туристичному салоні

WhatsApp-Image-2021-10-07-at-09.23.00-2Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА презентував туристичний потенціал Черкащини на Виставці «27-й Міжнародній туристичний салон «Україна» UITM’2021». Він відбувся 5 та 6 жовтня у Києві, інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Сюди завітали понад 50 учасників з 10 країн світу. Свої виставкові павільйони представили Болгарія, Єгипт, Мальдівські острови. Також були презентаційні стенди України, Індії, Литви, Німеччини, Франції, Чорногорії, Uzbekistan Airways.

Паралельно з Виставкою, відбувся UITM-Форум туристичних агентств України, який зібрав понад 200 представників турагенцій та агентських мереж.

Гості та учасники Виставки долучалися до обговорення таких актуальних тем, як: «Грамотна організація роботи турагенції. Інструменти», «Лідогенерація», «Маркетингові інструменти та бурхливі будні тур агента».

UITM служить ефективною міжнародною платформою для консолідації та спілкування професіоналів туристичної галузі з України та з-за кордону.

Черкащині є що показати і чим здивувати туриста. Організовувати свої подорожі за допомогою мобільного додатку і обирайте свій маршрут #Черкащина_місце_сили.

Завантажити безкоштовно мобільний додаток «Подорожуй Черкащиною» за посиланнями:

для iOS – https://cutt.ly/if8hGFY

для Android-https://cutt.ly/4f8hKnj

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.