Місцевого жителя засудили до 7 років 6 місяців позбавлення волі

thumb_735150_news_mВироком Смілянського міськрайонного суду місцевого жителя визнано винним у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження), ч. 1 ст. 186 (грабіж), ч. 2 ст. 15 ч. 3 ст. 185 (закінчений замах на таємне викрадення чужого майна (крадіжка), поєднаний з проникненням у приміщення), ч. 3 ст. 185 (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), поєднане з проникненням у сховище, вчинене повторно) Кримінального кодексу України. Принципову позицію у тому, щоб обвинувачений отримав справедливе покарання зайняла Смілянська місцева прокуратура.

Чоловік обвинувачується у вчиненні низки крадіжок майна 4 місцевих жителів, у яких він викрав мобільний телефон, металевий візок, велосипед, електродуховку, сівалку, чавунну гусятницю та інше. Загалом викраденого на суму 4 тис. 131 грн. Також обвинувачений в умисному нанесенні тяжких тілесних ушкоджень.

Заслухавши позицію прокурора та врахувавши, що підсудний вже притягувався до кримінальної відповідальності, суд призначив йому покарання у вигляді 7 років 6 місяців позбавлення волі.

На цей час вирок суду не вступив в законну силу, триває строк апеляційного оскарження вказаного рішення, інформують у місцевій прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *