Місцеві бюджети Черкащини від ліцензування отримали понад 17 мільйонів гривень

ліцензіяЗа 7 місяців 2020 року на Черкащині видали 2300 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, 1816 ліцензій на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами, 1078 ліцензій на провадження діяльності в сфері обігу пального, з них 46 на роздрібну торгівлю пальним та на зберігання пального, 1032 ліцензії на право зберігання пального (тільки для потреб власного споживання чи промислової переробки).

Місцеві бюджети Черкаської області від ліцензування виробництва та торгівлі алкоголем та тютюновими виробами за 5 місяців отримали понад 15 млн гривень. Від ліцензування виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним ще понад 2 млн гривень, інформують в обласному управлінні ДПС.

З актуальним реєстром діючих ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами можна ознайомитися на сайті Головного управління ДПС у Черкаській області https://ck.tax.gov.ua/reestr-vidanih-licenziy.

Щодо пального, повідомляємо, що на офіційному вебпорталі Державної податкової служби України за посиланням: https://tax.gov.ua/dovidniki–reestri–perelik/reestri
 
Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *