Міста Героїв

Упродовж березня 2022 року ЗСУ звільнили від окупантів понад 1000 населених пунктів на півночі України. Ми вистояли проти другої армії світу, зламали стереотип про її могутність.

На півночі України була знищена давня світова ілюзія про росію як нібито цивілізовану країну. Світ побачив звірства окупанта в Бучі та інших наших містах і селах. Відкрилася повна правда про те, що несе із собою росія – це катівні, розстріли, мародерство та злочини.

Звільнення північних регіонів України від російських загарбників показало всьому світові приклад незламності та сили духу українського народу. Ми отримали впевненість, що можемо звільнити всю нашу землю і перемогти ворога. Початок цієї впевненості – у битвах за Мощун та Гостомель, Ірпінь та Бучу, Охтирку та Чернігів, Суми та Бородянку, а також інші міста наших північних областей. Вони стали для нас містами Героїв – містами, де народжувався спротив та незламність, хоробрість та рішучість, доблесть та міць.

У рамках всеукраїнської медіа кампанії під назвою “Міста Героїв”, присвяченій річниці звільнення півночі України від російських окупантів, відзначаємо міста Героїв, а також людей, які стали основою опору у всіх куточках звільненої України. У містах і селах дорослі та діти допомагали облаштовувати блокпости, плести маскувальні сітки та готували їжу для воїнів ЗСУ.

Кожен цивільний поруч з нашими військовими пліч-о-пліч визволяли свої домівки, свої міста та села від окупантів. У кожному місті та селі, звільненому від окупантів живуть наші герої. Український народ не скорити. Ми переможемо!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.