Міський голова Сміли отримав відзнаки від обласної влади

Начальниця Черкаської РВА Валерія Бандурко привітала із професійним святом керівників органів місцевого самоврядування Черкаського району та вручила їм відзнаки від обласної влади.

Почесною грамотою Черкаської обласної державної адміністрації і Черкаської обласної ради за особливі заслуги перед Черкащиною та нагрудним знаком відзначено Смілянського міського голову Сергія Ананка.

Почесною грамотою Черкаської обласної військової адміністрації за вагомий особистий внесок у справу захисту державності, розвиток місцевого самоврядування, сумлінну працю і професіоналізм та з нагоди професійного свята нагороджено голову Бобрицької громади Олену Штефан.

Слова вдячності адресували очільниця району усім головам громад, депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну працю на благо територіальних громад Черкаського району, голові Черкаської районної ради Олександру Василенку, його команді та депутатському корпусу районної ради за співпрацю та вагому підтримку у вирішенні питань життєдіяльності регіону.

Сьогодні завдання номер один для нації та всіх нас – відстояти незалежність і цілісність України.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.