Міський голова привітав працівників автотранспорту і дорожнього господарства з професійним святом

yzobrazhenye_viber_2021-10-17_09-20-38-541Вже традиційно в останню неділю жовтня в Україні відзначається День автомобіліста і дорожника – професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства.

За високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, високу професійність та з нагоди Дня автомобіліста і дорожника міський голова Сергій Ананко нагородив грамотами виконавчого комітету міської ради працівників КП «Водгео», ТОВ «Ростдорстрой» у Черкаській області, КП «Смілакомунтеплоенерго», ПрАТ «Смілянське АТП 17128», ФОП Плюта І.О., СКП «Комунальник» та водіїв виконавчого комітету Смілянської міської ради.

Очільник Сміли привітав всіх, хто вірний професійному обов’язку, трудиться на автобусах, вантажному та легковому транспорті та зазначив, що від майстерності та якості роботи дорожників, які забезпечують будівництво та ремонт доріг, залежить своєчасність здійснення перевезень.

Присутнім міський голова побажав щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *