Міська влада зустрілася із керівниками освітніх закладів

dsc_0020_0У малому залі Будинку рад відбулася зустріч представників влади з керівниками освітніх закладів міста.

Міський голова Сергій Ананко розпочав зустріч з представлення своєї команди, у тому числі і Тетяни Карло як свого заступника – куратора освітньої галузі міста, передає офіційний сайт Смілянської міської ради.

Тетяна Анатоліївна до обрання на посаду працювала директором навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум».

За часи керівництва Тетяни Карло навчальний заклад став лабораторією прогресивного педагогічного досвіду.

Тетяна Анатоліївна окреслила переспективи розвитку освітньої галузі та звернула увагу представників навчальних закладів на свою відкритість у спілкуванні з ними.

Тетяна Анатоліївна наголосила на економії бюджетних коштів, дотриманні карантинних вимог під час освітнього процесу, комплексному підході при плануванні розвитку освітніх закладів та їх місця розташування, врахування демографічної ситуації та дотримання нормативів щодо наповнення класів учнями.

Під час зустрічі голова міської організації ветеранів Микола Якушенко передав керівникам навчальних закладів солодкі подарунки для учнів-волонтерів, які протягом року відвідували ветеранів війни і праці, брали участь в упорядкуванні території навколо братських могил та пам’ятників.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *