Міська лікарня отримала автомобіль швидкої допомоги

Смілянська міська лікарня отримала автомобіль швидкої допомоги від Черкаського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

– Автівка не нова, але у задовільному стані, – розповів в.о. директора КНП «Смілянська міська лікарня» Олександр Озірський. – Про передачу нашій лікарні спецавтівки ухвалили відповідні рішення Смілянська міська та Черкаська обласна ради. За те, що маємо такий транспортний засіб, вдячні за ініціативу міському голові Сергію Ананку, міській і обласній радам, центру екстреної медичної допомоги. Раніше доводилося користуватися машиною ще радянського виробництва, яку колись в народі називали «буханка». Умови транспортувавння пацієнтів на ній, відверто кажучи, жахливі. Тому була нагальна потреба мати сучасний автомобіль. Тепер його маємо.

Довелося виконати деякі ремонтні роботи, коштом міської лікарні провели технічне обслуговування. Усе працює добре. В автомобілі є обладнання для лежачих пацієнтів, засоби для траспортування неважких пацієнтів з лікарні додому, між закладами та ін. Повністю обладнувати реанімобіль для нашого закладу зараз немає сенсу, це досить затратно. У разі потреби для транспортування важких пацієнтів залучаємо центр екстреної медичної допомоги.

Автомобілем, який отримала наша лікарня, користуємося практично щодня, за межі закладу виїжджаємо кілька разів на тиждень.

– Порівняно зі старим транспортом, який ми мали, то цей автомобіль можна вважати новим, – пояснює водій Юрій Зуб. – Із 2013 року він пройшов вже понад 200 тис. км, але в задовільному стані. Нещодавно був виїзд у кардіоцентр – людину відвезли з комфортом.

Людмила СКОРОХОД

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.