Місячник благоустрою у Смілі: які роботи заплановно провести

На виконання розпорядження КМУ від 31.03.2010 № 777-р щодо проведення всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля», з метою забезпечення утримання території міста Сміла у належному санітарному стані, проведення заходів з підвищення рівня благоустрою прийнято рішення виконавчого комітету міської ради щодо проведення в місті 19 квітня 2024 року Дня довкілля та у квітні – травні місяці місячника благоустрою:

За період проведення місячника благоустрою планується здійснити:
– упорядкувати та прибрати близько 452,3 тис. м. кв. прибудинкових територій; 3 парки та 7 скверів загальною площею 71 тис. м. кв.; 217,6 тис. м. кв. проїжджої частини доріг та тротуарів, 147 дитячих, 34 спортивних, 80 господарських майданчиків загальною площею – 25,6 тис. м. кв., 56 зупинок міського транспорту, 35 тис. м. кв. берегів водойм, 400 тис. м. кв. загальноміських територій;
– упорядкувати 4 діючих та 3 не діючих кладовища, площею 29,5 гектара, 11 братських могил та 2 меморіальних комплекси;
– висадити близько 250 саджанців дерев та кущів, привести у належний стан 378 тис. м. кв. площ газонів та квітників;

До поминальних днів заплановано провести роботи по прибиранню територій кладовищ, а саме: прибирання, очищення від сміття, ритуальних приналежностей, вирубування порослі, навантаження та вивезення зібраного сміття на полігон побутових відходів. Також заплановано завезення на території кладовищ: води, землі, піску.

Прибирання доріг, тротуарів та озеленених ділянок розпочалося працівниками підприємства СКП «Комунальник» з центральної частини міста – Майдану Слави, вулиць Незалежності та Соборна. До прибирання залучається 26 прибиральників по ручному прибиранню територій з удосконаленим покриттям; 4 одиниці техніки для прибирання прибордюрної частини доріг; 2 екіпажі транспортних засобів по вивезенню зібраного вуличного змету, випадкового сміття з газонів, тротуарів і урн; один екіпаж по збиранню, навантаженню, перевезенню гілля у місця розміщення відходів; 2 транспортних засоби по санітарному очищенню територій від стихійних навалів сміття.

Планом робіт, передбачається прибирання проїжджої частини та озеленених ділянок вулиць: Соборна, родини Бобринських, шляхопровід, Мазура, Кармелюка, Б.Хмельницького, провулок та вулиця Т. Шевченка, територія двох скверів по вул. Т. Шевченка, Павлова, Рєпіна, парк на розі вулиць Рєпіна-Мазура, Рафінадний бульвар та інші.

Сприятливі погодні умови надають можливість мешканцям приватного сектору, мешканцям об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, кооперативів, асоціацій розпочати прибирання прилеглих до домоволодінь територій, прибудинкових територій, дитячих та господарських майданчиків.

За інформацією Управління ЖКГ з офіційного сайту Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.