Міністр соціальної політики Марина Лазебна відвідала Черкащину

????????????????????????????????????

Черкащина відвантажує гуманітарні вантажі, прихищає людей та налагоджує роботу регіонального бізнесу, щоб підтримувати економіку держави. Як працює область в тилу ознайомилася міністр соціальної політики України Марина Лазебна. 14 квітня вона відвідала область з робочим візитом.

Міністр взяла участь в робочій нараді з керівництвом області та головами територіальних громад. Пріоритетне питання, яке потребувало обговорення, це, звичайно, прийом, розміщення та допомога людям, які вимушено покинули свої домівки через війну, а також оперативне вирішення проблем, які виникли на практиці під час реєстрації ВПО.

Марина Лазебна розповіла про урядові напрями підтримки людей, які вимушені шукати тимчасовий прихисток. Це гроші, робота та житло. Зокрема, про рішення, згідно якого громади, які безкоштовно прийматимуть переселенців у приміщеннях комунальної та державної форми власності, закладах освіти приватної форми власності отримають відшкодування на оплату спожитих комунальних послуг.

За інформацією очільника області, з початку повномасштабної війни Росії проти України, на Черкащині зареєстровано понад 60 тисяч внутрішньо переміщених осіб, і, за потреби, область готова приймати ще більше людей. Наразі, є понад 28 тис. вільних місць. Громадам області надається гуманітарна допомога для забезпечення потреб внутрішньо переміщених сімей з дітьми.

Зараз на Черкащині допомагають бізнесу, який розглядає область для релокації з територій, де тривають бойові дії, із підбором приміщень і пошуком кадрів.

Крім того, Марина Лазебна відвідала два заклади області: дитячий будинок-інтернат та геріатричний пансіонат.
Міністр оперативно відреагувала на запит закладу в медичних препаратах та найближчим часом, за сприяння міжнародних партнерів, для підопічних буде надано відповідний гуманітарний вантаж.

Пресслужба Черкаської ОДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *