Мінфін та профспілка напрацюють механізм фінансування освіти

освіта документиМіністерство фінансів спільно з роботодавцями та профспілками готове напрацьовувати такий механізм фінансування, який би забезпечив добробут та захист громадян.

Про це сказав заступник міністра фінансів Роман Єрмоличев за результатами зустрічі з представниками профспілок та роботодавців, у ході якої було обговорено питання формування основних показників держбюджету 2022 року, передає osvita.ua.

За його словами, підготовка проекту Державного бюджету України на 2022 рік здійснюється в умовах обмеженого фінансового ресурсу з урахуванням необхідності підготовки збалансованого та реалістичного проекту.

«Відбулись дискусії з головними розпорядниками бюджетних коштів щодо визначення пріоритетних напрямів фінансування. Один із головних пріоритетів – це обороноздатність країни, фінансування медицини та підняття заробітних плат медикам. Плануємо на наступний рік закласти по зведеному бюджету на рівні 4,5% ВВП на охорону здоровʼя», ‒ повідомив заступник міністра фінансів.

Також у Міністерстві фінансів повідомили, що під час наради обговорювались основні аспекти державного бюджету на 2022 рік, зокрема, питання формування механізму обрахунку заробітної плати педагогам.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *