Мінфін розробив механізм повернення коштів за пробне ЗНО

грошіЗа дорученням Володимира Зеленського Міністерство фінансів розробило механізм повернення коштів за пробне ЗНО, що не відбулось у пунктах тестування у звʼязку з карантином.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства фінансів, osvita.ua.

«За участь у пробному ЗНО кожен учасник сплатив в середньому 145 гривень за кожен навчальний предмет. Незважаючи на те, що 85% цих коштів було спрямовано на друк зошитів для тестування, уряд прийняв рішення повернути гроші учасникам пробного тестування в повному обсязі», – зазначають у Міністерстві фінансів.

Планується, що близько 52 млн грн будуть найближчим часом перераховані на рахунки регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Мінфін напрацював максимально спрощений механізм повернення цих коштів, відповідно до якого необхідно буде звернутись до регіонального центру оцінювання якості освіти із заявою, вказавши реквізити рахунку, на який здобувач освіти чи його батьки хочуть отримати кошти.

Найближчої середи зазначений механізм має бути схвалений на засіданні уряду і після завершення усіх процедур, передбачених законодавством, кошти одразу надійдуть на рахунки розпорядників.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *