«Мільйон дерев за добу» : черкащани стали учасниками Всеукраїнської акції із озеленення

32Черкащина приєдналися до Всеукраїнської акції «Мільйон дерев за добу», яка відбувається у всіх куточках України. Проєкт із озеленення України реалізовується за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Державного агентства лісових ресурсів України та благодійної організації «Благодійний фонд «Озеленення України».

Головний захід області відбувся у Дахнівському лісництві Черкаського лісгоспу. 

Перед початком робіт лісівники провели інструктаж та продемонстрували різні методи створення лісових культур – за допомогою меча Колесова, висаджування сіянців із закритою кореневою системою та механізоване садіння. Усі разом учасники акції  висадили 3,2 тис. сіянців сосни звичайної та 800 сіянців дуба червоного.

«Черкащина також приєдналася  до Всеукраїнської акції та за добу в п’ятьох лісгоспах області активні жителі висаджують 32 тисячі дерев! Це Звенигородський, Корсунь-Шевченківський, Смілянський, Лисянський, Черкаський лісгоспи. Чудова ініціатива, яка об’єднує та виховує. Цьогорічна акція – лише частина глобальної ініціативи у 100 країнах світу», – зазначив голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук.

Як розповів начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко, протягом 2020 року у держлісгоспах Черкащини буде відтворено лісів на загальній площі 1270,7 га. Основними лісоутворюючими породами для області є дуб звичайний та сосна звичайна. 

За інформацією Черкаського обласного управління

лісового та мисливського господарства

32 1-1

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *