Міграційники видворили з України нелегального мігранта із Азербайджану

31-річного громадянина Азербайджанської Республіки примусово видворили з України. Іноземець прибув на територію України наприкінці серпня 2013 року, користуючись безвізовим режимом в’їзду в Україну. Після закінчення дозволеного строку перебування, виїжджати не планував.

Набувши статусу нелегального мігранта в Україні, іноземця виявили у травні 2014 року працівники ГУДМС у Львівській області. Притягнули до адміністративної відповідальності, наклали штраф та прийняли стосовно нього рішення про примусове повернення до країни походження. Він зобов’язався протягом місяця самостійно виїхати за межі України, натомість виїхав в іншу адміністративно-територіальну одиницю України та почав переховуватися від міграційників. Допоки не потрапив на Черкащину в Умань.

У серпні 2022 року 31-річного громадянина Азербайджанської Республіки виявили в районі паломництва брацлавських хасидів. Оскільки він не виконав рішення про примусове повернення, працівники Уманського відділу УДМС у Черкаській області звернулися до суду про його примусове видворення.

Після задоволення позову, іноземця доставили до Миколаївського пункту перебування іноземців та осіб без громадянства, де він очікував на виготовлення свідоцтво на повернення. Адже у березні 2021 року закінчився національний паспорт іноземця, на підставі якого він заїхав в Україну.

Після виготовлення документів 31-річного громадянина Азербайджанської Республіки міграційники супроводили іноземця до пункту контролю «Могилів-Подільський» та передали прикордонникам. Повернутися в Україну він зможе не раніше 07 жовтня 2027 року через встановлену заборону в’їзду.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.