Міграційники Смілянщини співпрацюють з інтернатними закладами

Для оформлення паспортів громадянина України підопічним стаціонарних інтернатних закладів для соціального захисту необхідно звернутися до підрозділу Міграційної служби за місцем розташування.

Адміністрація Малостаросільського психоневрологічного інтернату звернулася до Смілянського відділу ДМС, який, зокрема, плідно співпрацює з інтернатними закладами по напряму документування паспортними документами осіб, які там перебувають.

Наразі в інтернаті близько 120 підопічних, які потребують постійного догляду та лікування. Для отримання соціальних гарантій та виплат їм потрібен паспорт громадянина України. Працівник Смілянського відділу відвідав заклад для проведення оформлення 4-м недієздатним громадянам паспортів громадянина України при досягненні 45-ти річного віку.

Міграційна служба підтримує формат доступності надання адміністративних послуг та створення безперешкодного середовища для всіх груп населення. Безбар’єрність стала загальним підходом у документуванні всіх громадян, зазначають в обласному управлінні міграційної служби.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.