Міграційники примусово видворили росіянина, якого виявили в Черкаській області

Працівники Уманського відділу Центрально-південного міжрегіонального управління ДМС та Міграційна служба Миколаївської області організували примусове видворення 51-річного громадянина російської федерації.

Іноземця виявили уманські міграційники спільно з працівниками УСБУ в Черкаській області на території Уманського району 1 грудня 2022 року.

Він понад 8 місяців перебував в Україні у статусі нелегального мігранта. У той же день порушника міграційного законодавства було притягнуто до адміністративної відповідальності та ухвалено рішення про його примусове повернення до країни походження. У встановлений термін громадянин рф з України не виїхав. Тож, працівники Уманського відділу міграційної служби звернулися з позовом до суду про примусове видворення іноземця за межі України та його затримання з поміщенням до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства.

За рішеннями суду порушник міграційного законодавства перебував у ПТПІ рік. Протягом цього часу організація Товариства Червоного Хреста України придбала квитки на літак громадянину рф з Молдови до Азербайджану, а звідти – до рф.

До контрольно-пропускного пункту іноземця супроводили працівники УДМС у Миколаївській області та передали прикордонникам.

На Черкащині це перше виконане рішення про примусове видворення відносно громадянина рф з України, адже усі пункти пропуску на кордоні з країною-агресором під час повномасштабної війни зачинені.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.