Міграційники Черкащини пройшли навчання, бо змінилися правила оформлення біометричних документів

Навчання у форматі відеоконференції для територіальних підрозділів Управління ДМС у Черкаській області провела заступник начальника відділу з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції Євгенія АВРАМЕНКО.

Головною темою обговорення стали зміни в законодавстві України щодо оформлення біометричних документів, зокрема внесені до деяких нормативно-правових актів постановою КМУ від 28.10.2022 № 1120.

Тут розглянули конкретні випадки в оформленні та видачі ID-карток та закордонних паспортів, їх пересилання, строки зберігання паспортів та встановлення особи, у тому числі в режимі відеоконференцзв’язку.

Звернули увагу, що один із батьків, який подає документи для оформлення паспорта для виїзду за кордон дитині до 12 років, у письмовій заяві може визначити іншу особу для отримання цього документа.

Наголосили, що строк зберігання паспорта становить два роки з дня його оформлення. У зазначений строк не зараховується строк дії воєнного стану в Україні або установленого на території України Кабінетом Міністрів України карантину. Проте за письмовим зверненням заявника строк зберігання паспорта може бути продовжений до трьох років з дня його оформлення.

Під час навчання пропрацювали проблемні питання, які виникають під час надання адміністративних послуг та звернень громадян, аби унеможливити будь-які перепони в отриманні біометричних документів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.