Міграційники притягнули п’ятьох іноземців до адміністративної відповідальності

9775_724x0_803В Умані виявили чотирьох громадян Туркменістану, які працювали на будівництві без дозволу на працевлаштування. Студентів-іноземців, які вирішили підзаробити, притягнули до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 203 КУпАП та наклали штраф – 2040 грн, інформують в обласному управлінні міграційної служби.

Роботодавцем виявився 52-річний громадянин Держави Ізраїль. За порушення порядку працевлаштування іноземців та осіб без громадянства в Україні, його притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 206 КУпАП. Йому доведеться сплатити 6800 грн штрафу.

До того ж, під час перевірки документів встановлено, що міграційниками Управління ДМС України у Вінницькій області у травні поточного року було прийнято рішення про скасування посвідки на тимчасове проживання громадянина Ізраїлю. Недійсну посвідку в іноземця вилучили, протягом семи днів 52-річний порушник зобов’язався виїхати з України.

Міграційники нагадують, перелік категорій іноземців, яким потрібен дозвіл на працевлаштування наведений у ч. 6 ст. 42 Закону України «Про зайнятість населення». Іноземці, які документовані посвідками на постійне проживання або набули статусу біженців мають змогу працевлаштуватися в Україні на загальних підставах та відповідно до порядку, встановленого для громадян України.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *