Міграційники видворили з України громадянку Вірменії, яка постійно порушувала законодавство

147135401_1392949877722123_1475054622821968300_oЖінка вперше прибула в Україну у 2009 році. Після закінчення визначеного терміну перебування в Україні всіляко намагалася уникнути виїзду із країни.

У березні 2017 року її притягнули до адміністративної відповідальності за порушення термінів перебування в Україні та прийняли стосовно неї рішення про примусове повернення. Іноземка зобов’язалася за місяць самостійно залишити територію України, проте натомість почала переховуватися від міграційників.

Вчергове громадянка Вірменії потрапила у поле зору Міграційної служби у 2019 році під час проведення оперативно-профілактичної операції «Мігрант». Зважаючи на систематичні правопорушення, суд задовольнив позов міграційників про примусове видворення за межі України мігрантки. Однак жінка знову почала переховуватися за межами Черкащини, змінюючи місце проживання.

Згодом до міграційників надійшла інформація, що жінка повернулася у Черкаси і навіть не збиралася виїжджати. Іноземку відшукали та супроводили до аеропорту.

Приїхати в Україну громадянка Вірменії зможе щонайменше за 5 років через встановлену заборону в’їзду, інформують в обласному управлінні міграційної служби.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *