Міграційники нашої області готуються документувати осіб без громадянства

9398_724x0_803Щоб навчитися процедурі визнання особою без громадянства, працівники відділу у справах іноземців та осіб без громадянства Управління ДМС України в Черкаській області взяли участь у спеціальному онлайн-навчанні.

Під час надання цієї адміністративної послуги керуватимуться Порядком розгляду заяв про визнання особою без громадянства, затвердження якого дало змогу врегулювати питання у правовій площині, що стосуються визначення статусу особи без громадянства та розпочати процес документування.

Тривалий час особи, які проживали в Україні без документів, що посвідчують особу, не мали змоги користуватися низкою соціальних гарантій.

Документування осіб без громадянства відбуватиметься із застосуванням засобів модернізованої версії підсистеми «Облік іноземців та біженців» єдиної інформаційно-аналітичної системи управління міграційними процесами.

В перспективі люди, визнані особами без громадянства, отримають змогу оформити дозвіл на імміграцію в Україну та посвідку на постійне проживання, посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон та громадянство України, повідомили в обласному управлінні міграційної служби.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *