Міграційники допомагають вихованцям Смілянського будинку-інтернату в оформленні документів

247205400_1567542503596192_7848654802010958773_nНещодавно свої перші дорослі документи ‒ ID-картки отримали 14-річні Андрій та Євгенія, а по закінченню строку ID-картки ‒ здійснили переоформлення паспортного документу ‒ Ігор та Федір.

У дітей багато спільного – їхні батьки живуть в інших містах, а вони є вихованцями Смілянського дитячого будинку-інтернату, який спеціалізується на дітях з особливими потребами.

Наразі в інтернаті знаходиться понад 150 дітей які потребують постійного догляду, і паспортний документ, починаючи з 14 років, їм зазвичай потрібен більше, ніж іншим підліткам.

Не дивлячись на складність в паспортизації діток з особливими потребами – починаючи від численних перевірок і закінчуючи фізичним станом дітей, який часто потребує особливої процедури фотографування або виїзду спеціалістів Міграційної служби до будинку-інтернату, працівники Смілянського відділу УДМС у Черкаській області приділяють максимум уваги та докладають усіх зусиль для професійної допомоги вихованцям дитячого будинку.

Посилена співпраця Міграційної служби з дитячим будинком-інтернатом триває постійно, повідомили у міграційній службі Черкаської області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *