Міграційники Черкащини обговорили проблеми у документуванні іноземців та осіб без громадянства

11441_724x0_803Працівники відділу у справах іноземців та осіб без громадянства Управління ДМС у Черкаській області провели онлайн-навчання з територіальними підрозділами щодо аспектів під час розгляду заяв на оформлення дозволу на імміграцію та визнання особою без громадянства.

Працівникам підрозділів навели приклади типових недоліків, які найчастіше допускаються під час опрацювань заяв на оформлення дозволу на імміграцію в Україну та визнання особою без громадянства.

Заява про надання дозволу на імміграцію формується в електронному вигляді під час подачі документів засобами модернізованої версії інформаційної підсистеми «Облік іноземців та біженців» Єдиної інформаційно-аналітичної системи управління міграційними процесами.

Послугу надають 9 територіальних підрозділів УДМС у Черкаській області за міжрайонним принципом. Іноземцям варто звернути увагу на територію обслуговування визначених підрозділів задля подачі документів на продовження строку перебування чи надання дозволу на імміграцію в Україну.

Зокрема, на Смілянщині цим займається Смілянський відділ міграційної служби, який обслуговує території Балаклеївської, Березняківської, Ротмістрівської, Смілянської міської, Тернівської, Кам’янської міської, Михайлівської, Лип’янської, Матусівської та Шполянська міська громад.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *