Ми віримо у вас, захисники!

Шкільна родина школи №3-колегіуму, продовжує допомагати бійцям АТО, мирним мешканцям Сходу країни.
Минулої суботи смілянськими волонтерами разом із настоятелем храму Різдва святого Івана Хрестителя УАПЦ та капеланом Смілянської козацької сотні отцем Михайлом Шевчуком були відвезені до Одеського військового шпиталю дитячі листи, малюнки, обереги, які виготовили наші учні.2
У нашому закладі відбулась зустріч з волонтером Олександром Квасом, який постійно відвозить необхідну допомогу на передову в зоні АТО. Олександр Леонідович розповів про події на Сході, як бійці радіють малюнкам, листам, листівкам, солодощам, які їм передають, як вони додають їм сил та наснаги боротися далі. Він показав фото, зроблені за декілька кілометрів від Донецького аеропорту та вручив Подяку колективу нашої школи за моральну підтримку української армії та посильну допомогу в обороноздатності держави, яку передало командування одного з батальйонів. Але найціннішими були слова, які передав Олександр Леонідович від бійців: лише в єдності наша сила. Лише поважаючи один одного, допомагаючи один одному, ми зможемо перемогти!
Президент шкільного парламенту Яна Бардиш подякувала Олександру Леонідовичу та передала від усіх учнів, учителів, батьків нашим захисникам: «Повертайтеся живими і з перемогою! Ми віримо у вас!»
А в нашій школі за ініціативи шкільного парламенту та директора Тетяни Карло продовжується благодійна акція по збору продуктів харчування, засобів гігієни, теплих речей для воїнів АТО.
Ми – за єдину мирну Україну! Ми – за перемогу! Слава Україні!

Яна Бардиш, Єлизавета Ковзаліна,
юнкори прес-центру школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *