«МИ СТОЇМО ТУТ ЗАВДЯКИ ВАШІЙ ПІДТРИМЦІ ТА ДОПОМОЗІ» Волонтери зі Сміли передали в АТО мікроавтобус

3Весь колектив Смілянського технікуму харчових технологій взяв участь у підготовці чергової допомоги для бійців АТО. Цього разу нагальною потребою було придбання транспортного засобу для бійців. Була зібрана і передана волонтерам значна сума, також були закуплені речі першої необхідності.

А в день передачі допомоги технікум перетворився на мурашник: коридорами снували волонтери, зносили листи підтримки та святкові валентинки, продукти, принесені з дому та закуплені в магазинах, речі першої необхідності – все це відразу пакувалося в ящички, а на кожному залишали напис: «Любимо! Віримо! Чекаємо!»

На мітинг вийшли дружним колективом і гучними вигуками: «Героям слава!» вітали Андрія, бійця АТО. Зустріли його, як давнього знайомого, адже Андрій раніше вже був нашим гостем, та й допомогу бійцю і його побратимам технікум збирає та регулярно передає з кінця серпня.

Мітинг був коротким, але змістовним: сказані слова підтримки і вдячності бійцям, підбиті підсумки  волонтерської діяльності та окреслені завдання на найближче майбутнє.

Олена ДЕМЧЕНКО, викладач СТХ

P.S. А у понеділок увечері у технікумі пролунав дзвінок, дзвінок з передової. Михайло, випускник СТХТ, повідомив, що Андрій з волонтерською допомогою прибув на місце і бійці передають всім небайдужим подяку за такі необхідні для них продукти, речі, листи та мікроавтобус. Наприкінці розмови Михайло сказав: «Ми стоїмо тут завдяки вашій підтримці та допомозі».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *