Метеорологи розповіли, якої погоди чекати у березні

погодаЗа інформацією метеостанції Сміла, завдяки атлантичним циклонам погода і на початку календарної весни залишається дуже мінливою. Так, 1 березня атмосферні фронти з північного заходу Європи зумовлять на Смілянщині невеликі опади та сильний вітер. Температура впродовж доби буде в межах невеликих «плюсів». Інтенсивне падіння атмосферного тиску зміниться слабким ростом. При цьому, тиск залишиться нижчим за норму на 10-12 одиниць.Надалі тимчасово повернуться морози, лише вдень у неділю намітиться тенденція до підвищення температурного фону.

Нестійкий характер погоди, значні перепади атмосферного тиску, сильний вітер – все це додаватиме дискомфорту та може негативно впливати на самопочуття. Внаслідок поривчастого вітру можливі пошкодження ліній електропостачання, дерев, рекламних щитів тощо.

Консультація погодних умов на  березень  2019 року.

Березень в нашому краї очікується теплим та з опадами у межах норми. За чисельним прогнозом Українського Гідрометцентру, середньомісячна температура прогнозується +2,0º при нормі +0,4°, кількість опадів 35 мм при нормі 33 мм.

При цьому, ще кожні 10 днів місяця можливі «хвилі холоду» зі зниженням температури повітря до 2-4º морозу. Максимальна температура в перші 10 днів очікується 10..12º тепла, а в другій половині місяця вона може досягати 18..21º тепла. Найбільше опадів очікується у першій декаді березня, третя декада буде майже сухою

Радіаційний фон у Смілі становить 13 мікрорентген на годину, що у межах природного фону.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *