Сміляни вшанували пам’ять жертв війни в Україні

img_7672Сьогодні, у День Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, представники міської та районної влади, депутати обласної ради, ветерани війни та праці, представники громадськості зібралися біля Меморіалу Слави.

 Світлу  пам’ять героїв, які  віддали життя за Батьківщину, всіх  полеглих у Другій світовій війні і тих, хто помер від ран після війни, присутні вшанувати  хвилиною  мовчання та поклали квіти до Меморіалу.

Із словами вдячності за ратний подвиг звернувся до присутніх ветеранів війни міський голова Олексій Цибко. 

З нагоди 75-річчя Перемоги міський голова спільно з головою міської організації ветеранів Миколою Якушенком вручили пам’ятні медалі ветерани війни Миколі Пилиповичу Хавренку, Івану Івановичу Сухомлину та Борису Іларіоновичу Горпінічу. Пам’ятні медалі та подарунки передали ветеранам Другої світової війні на дому.

Олексій Цибко також вручив Подяку виконавчого комітету заступнику командира четвертої штормової роти Дніпро-1, майору Збройних сил України Віталію Вдовенку за сумлінну бойову службу, особистий внесок у зміцнення обороноздатності країни, стійкість та мужність проявлені під час захисту кордонів України у зоні проведення АТО та ООС на сході нашої держави.

Голова ветеранської організації Микола Якушенко передав воїнам прапор Сміли.

Пам’ятні медалі також вручили колишнім міським головам Олександру Котькалу та Івану Оксьому, активістам ветеранського руху та громадських організацій, представникам служб, які опікуються долею ветеранів війни, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

img_7617 img_7733 img_7792img_7797 img_7672

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *