Метеолороги розповіли, якої погоди чекати на Смілянщині до кінця квітня

погода квітеньДруга декада квітня на Смілянщині видалася,  в цілому, з температурним фоном в межах кліматичної норми, вітряною, з дефіцитом опадів.

З 11 до 16 квітня на Смілянщині спостерігалася нестійка погода, у метеостанції Сміла.

Замість звичайного підвищення температури, в середині тижня  відмічалося її зниження. Внаслідок затоку холодного арктичного повітря, разом з північно-західними вітрами встановилася хмарна та холодна погода. 

З 18-20 квітня Смілянщина була під впливом улоговини малорухомого циклону з півночі. Тому, переважала мінлива хмарність, періодичне посилення вітру, спостерігалися невеликі коливання температурного фону.

Середньодекадна температура повітря, у порівнянні з попередньою декадою, підвищилась на 2° і становила 8,4° тепла, що відповідає кліматичній нормі.

Консультація на другу декаду квітня 2020 року: завдяки переважанню північних процесів, подальшому надходженню арктичного повітря, до кінця третьої декади утримається помірно тепла, вітряна, зі значним коливанням температур: від 0-2º тепла вночі, (місцями на ґрунті заморозки) до 16-18º тепла вдень. На дощі можна розраховувати 25-28 квітня.

Радіаційний фон у Смілі становить 13 мікрорентген на год, що у межах природного фону.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *