Мешканцям Ротмістрівської громади пояснили, як встановлювати межі земельної ділянки

5 грудня фахівець Смілянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ярослав Кобець спільно з заступником начальника відділу безоплатної правової допомоги Наталією Мамоновою провели лекцію та консультування в приміщенні Ротмістрівської сільської ради на тему: «Встановлення меж земельної ділянки».

Питання встановлення меж – одне із найактуальніших.

Фахівці роз’яснили основні випадки, в яких виникає необхідність встановлення меж земельної ділянки. А це:
– втрата чи пошкодження раніше встановлених межових знаків;
– проведення будівельних робіт на ділянці (в т.ч. при встановленні огорожі ділянки);
– під час вирішення межових спорів з власниками сусідніх земельних ділянок;
– буріння свердловин;
– придбання земельної ділянки новим власником та інші.

Встановлення меж земельної ділянки на місцевості проводиться на основі технічної документації із землеустрою, якою визначається місцеположення поворотних точок меж земельної ділянки.

Технічна документація розробляється, на відміну від інших випадків, без надання дозволу органів місцевого самоврядування у разі передачі у власність чи користування земельної ділянки державної чи комунальної власності, на якій розташовано житловий будинок, право власності на який зареєстровано. Така технічна документація розробляється на замовлення власника житлового будинку.

Також, фахівці роз’яснили етапи встановлення меж земельної ділянки. Такі зустрічі на місцях дозволяють мешканцям отримати необхідну інформацію на актуальні для них питання.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.