Медзаклади в умовах воєнного стану в Україні фінансуватимуться безперебійно

274499825_323086496512240_1606029284293391490_nУ зв’язку з військовою агресією РФ проти України Уряд оперативно прийняв зміни, які забезпечать безперебійне фінансування медичних закладів в умовах воєнного стану.

Зокрема, зміни до Постанови КМУ №410 передбачають для надавачів медичних послуг, які розташовані на території дії воєнного стану, розрахунок фактичної вартості медичних послуг на місяць за всіма пакетами послуг, що визначається відповідно до Програми медичних гарантій. А положення договорів щодо внесення електронних даних в ЕСОЗ не застосовується.

Зміни до постанови КМУ №1440 передбачають, що запланована та фактична вартість медичних послуг для всіх напрямів ПМГ розраховується як 1/12 від загальної ціни договору, починаючи з місяця введення воєнного стану. У такому вигляді оплати здійснюються не пізніше місяця, у якому введено воєнний стан.

Пишаємось нашими медиками, які сьогодні під обстрілами окупантів продовжують надавати медичну допомогу всім хто її потребує. Жодна лікарня не закрилась, всі працюють і рятують поранених.

Бережіть себе та своїх рідних! Україна переможе!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *