Медики навчають освітян надавати домедичну допомогу дітям у школі

272200977_6891073590964976_7153164962656597180_nУ Навчально-тренувальному відділі обласного Центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф вчителі з усієї Черкащини проходять курс BLS (базова підтримка життя).

Нині інструктори вчили надавати першу домедичну допомогу перші три групи курсантів, повідомила речниця обласного Центру – Ірина Назарок.

Таке навчання в подальшому буде проходити на постійній основі, адже в сучасному світі із сучасними дітьми саме вчителі першими зіштовхуються з такими проблемами, коли дитині стає зле на уроці або під час перерви. На жаль, бувають і трагічні випадки. Вчитель несе відповідальність за життя та здоров’я дитини. Тому має знати, що робити в тій чи іншій ситуації, як зорієнтуватися і не втрати дорогоцінний час, щоб врятувати життя.

Головний спеціаліст Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації Ірина Федейко зазначає, що це насправді дуже важлива ініціатива:

«Педагоги отримали професію навчати дітей своєму предмету. Але для того, щоб мати можливість допомогти дитині, потрібно весь час вдосконалювати свою професійність, навчатися іншим суміжним галузям, щоб не розгубитися в будь-якій ситуації. Сучасних дітей підстерігає купа небезпек і в інтернеті, і вдома, і надворі. Можуть бути проблеми зі здоров’ям. А часом діти просто не можуть поділитися своїми проблемами. А крім того, що ми навчаємо дітей, ми ще й відповідаємо за збереження їхнього життя і здоров’я. Тому впевнена, що коли ти обізнаний – ти можеш допомогти».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.