Медики Черкаської області за тиждень 19 разів виїжджали на місця ДТП

У понеділок, 26 червня, на трасі біля селища міського типу Бабанки, сталась смертельна ДТП, в якій загинуло 4 особи. Постраждало ще 6 осіб, з яких 5 було госпіталізовано. На місці автопригоди працювало 5 бригад медиків.

У четвер, у Сигнаївці, в сторону Шполи, сталась ДТП. На виклик відправили бригаду Екстренки. У 45-річного потерпілого попередньо діагностовано закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, забій потиличної ділянки голови. Чоловіка госпіталізовано у Шполянську лікарню.

У п’ятницю, в Умані, зіштовхнулось два автомобілі. Внаслідок зіткнення постраждали 4 особи. Після наданої медичної допомоги, травмованих госпіталізували до Уманської міської лікарні.

У суботу у Смілянському районі, у селі Балаклея, авто в’їхало в паркан. На виклик відправили одну бригаду. 42-річний чоловік відмовився від медичного огляду. У 35-річної жінки попередньо гостра реакція на стрес, а у 13-річної дівчинки: забій потиличної ділянки та гостра реакція на стрес. Усі учасники були залишені на місці.

У неділю, у Звенигородці зіштовхнулось два автомобіля. У 60-річного чоловіка, медики попередньо діагностували закриту черепно-мозкову травму та струс головного мозку, потерпілого госпіталізували до Звенигородської центральної лікарні. У іншого травмованого попередньо забій спини, після наданої медичної допомоги, був залишений на місці.

Загалом медики екстренки Черкащини виїздили надавати допомогу травмованим у 19-ти аваріях.

Бригади допомогли 41 особі, з них 22 особи були залишені на місці події. На жаль, чотири людини загинули.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.