Медики Черкащини навчаються правилам вакцинації від коронавірусу

photo_2021-03-03_12-53-27Навчання мобільних бригад медиків для проведення щеплень від коронавірусу стартувало у Черкаській медичні академії. Про це повідомляє сайт vikka.ua.

Близько двадцяти медпрацівників прибули до обласного центру на дводенний тренінг, підчас якого дізнаються про правила організації і техніки проведення імунізації. Також вони навчаться надавати невідкладну допомогу під час розвитку післявакцинальних реакцій та можливих ускладнень.

Сьогодні, 3 березня, на базі Черкаської медакадемії розпочав свою роботу тимчасовий навчальний центр з вакцинації від коронавірусної інфекції. Сюди прибули чотири мобільні бригади з різних районів області. Протягом двох днів вони отримають як теоретичні, так і практичні знання, а в п’ятницю розпочнуть проводити вакцинацію медперсоналу в своїх районах.

Наразі в області пройшла спеціальне навчання лише одна бригада зі Звенигородського медичного центру. Саме ці медики зараз проводять вакцинацію. Вже за два дні до них приєднаються мобільні групи з Уманського, Смілянського, Золотоніського та Черкаського районі.

Спершу медики пройдуть теоретичну частину, розберуть вакцину, з якою працюватимуть, розподілять функції між членами кожної з бригад. Також дізнаються, як облаштувати стіл для проведення вакцинації, як утилізувати відходи. Оволодіють правилами безпеки як для самих себе, так і для пацієнтів.

Завтра перейдуть до практики на тренажерах. Зокрема, оволодіють технікою надання допомоги під час анафілаксії. Розберуть аптечку по наданню невідкладної допомоги.

Окрім цього медики навчаться подавати звіти про проведену вакцинацію до електронної системи МОЗ.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *