Медична онова для екстренки: автопарк «швидкої» поповнився 22 автівками

DSC_0424Нові автомобілі екстреної медичної допомоги вже прямують у райони. Ключі від 22 машин сьогодні отримали бригади «швидкої». Кожна така онова для екстренки – це врятовані життя черкащан, передає пресслужба Черкаської ОДА.

Вісім автомобілів придбали завдяки фінансуванню з державного бюджету, 14 – власним коштом обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Загалом спрямували на придбання нового автотранспорту близько 44 млн грн.

– Понад 193 тисячі викликів за рік, «ковідне» навантаження, часто екстремальні умови роботи – це будні наших медиків, які працюють на «швидкій», – зазначив голова ОДА Олександр Скічко. – Їхня передова – життя і здоров’я черкащан. Тож дякую кожному з них від усієї громади, бо те, що вони роблять – неоціненне. Запевняю, це – не останній такий «транш» до кінця року.

В області екстрену медичну допомогу надає КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», до складу якого входить 5 станцій «швидкої» допомоги. Наразі в автопарку установи півтори сотні автомобілів, 56 з яких уже підлягають списанню, адже перевищили строк експлуатації в рази.

Водночас Олександр Скічко нагадав, що будівництво Центру екстреної допомоги на його контролі. Цей проект планують реалізувати вже наступного року.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *