Медпрацівники Черкащини, які працюють з COVID-19, отримали надбавки до зарплати

медикиЗа три весняні місяці медичні працівники, які зайняті в роботах з ліквідації COVID-19, отримали від держави надбавки до заробітної плати.

У травні такі доплати нарахували 521 медпрацівнику на 3,3 млн грн, з яких отримали за договорами НСЗУ 2,6 млн грн, інформує пресслужба Черкаської ОДА з посиланням на управління охорони здоров’я Черкащини.

Загалом почали нараховувати доплати медичним працівникам з березня. Тоді виплати здійснили 311 медичним та іншим працівникам Черкащини, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації захворювання серед людей на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом. Загальна сума виплат склала 4,4 млн грн.

Виплату доплат здійснили 161 працівнику комунального некомерційного підприємства «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медичних катастроф», 108 працівникам КНП «Черкаська міська інфекційна лікарня» та 42 працівникам КНП «Уманська міська лікарня».

За оперативною інформацією закладів охорони здоров’я області, у квітні залучено 1144 медичних та інших працівника закладів охорони здоров’я, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації гострої респіраторної хвороби COVID-19. На сьогодні провели розрахунок на 9,4 млн грн, отриманих за договорами з Національною службою здоров’я України. – 7,5 млн грн.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *