Медальний врожай: смілянські борці успішно виступили на всеукраїнських змаганнях

250861182_947357875853654_6636574306007434743_n

5-7 листопада в Мелітополі відбулося два змагання з хортингу – Всеукраїнський турнір “FITОFAN CUP” серед дітей 8-13 років та чемпіонат України серед кадетів, юніорів та дорослих. Всього у змаганнях взяли участь понад 350 учасників з 30 клубів – представників 17 областей.

Юні сміляни, вихованці СК “PRIDE” продемонстрували силу, техніку та жагу до перемоги. В результаті скарбничка досягнень на Всеукраїнських змаганнях FITOFAN CUP поповнилася 11 медалями всеукраїнського ґатунку, з яких 8 – “золотих”, 2 “срібні” та 2 “бронзові”.

Золото у Пономаренка Ярослава, Самборського Артема, Химича Артема, Кравчука Віктора, Мірошніченка Владислава, Агаммедова Рустама, Маслюка Костянтина та Яцини Ярослава.

Срібло здобув Миронов Ростислав, із бронзою завершили ці змагання Химич Роман та Нелюб Микита.

У підсумку сміляни посіли ІІ загальнокомандне місце. Команди були нагороджені грошовими преміями, також, усі спортсмени отримали нагороди та подарунки від спонсорів.

Окрім того, юні “прайдівці” успішно виступили на Чемпіонаті України, здобувши 5 “золотих” та 2 “бронзові” медалі.

Золоті медалі вибороли Семончук Ігор, Яцина Максим, Гаркавий Данило, Нелюб Данило та Зарапіна Анастасія, бронзові – Пасічний Ілля та Пожар Катерина.

На цьому чемпіонаті сміляни також ІІ загальнокомандне місце.

– За результатами Чемпіонату України, переможці увійдуть до складу національної збірної України з хортингу та представлятимуть Україну на Чемпіонаті Європи, який відбудеться в березні 2022 року, – розповів нашому виданню тренер та керівник СК “Прайд” Анатолій Левченко. – Хочу подякувати управлінню освіти, молоді та спорту за перевезення спортсменів до місця змагань, та всім, хто завжди допомагає в поїздках. Також велика подяка батьківському колективу СК “PRIDE”, які завжди нас підтримують.